Yeni Amerikan Başkanı Donald Trump’ın Ev Dekorasyonu

Herpimizin bildiği gibi 8 Kasım 2016 tarihinde ABD başkanlık seçimleri yapıldı ve Donald Trump ABD’nin yeni başkanı oldu. Haliyle Ocak 2017 tarihinden itibaren de Beyaz Saray’da ikamet edecek. Siyasi konulara girmeden babadan zengin emlak ve ticaret kralı Trump Tower adlı kuleleriyle meşhur Donald Trump’ın evi acaba nasıl?

 

donald-trump-evi-2

donald-trump-evi-3

Sanırız Trump’ın evi için söylenebilecek ilk kelime masraftan kaçmamış olacak. 80’lerin başında mimar Angelo Donghia tarafından tasarlanan daire 24 ayar altın ve mermerler ile dekore edilmiş. Tek başına bir ev değil aslında, Manhattan‘da bulunan Trump Tower’ın en üst katını kendine ayırmış Trump.

donald-trump-evi-4

donald-trump-evi-5

Tamamen bir zerafet timsali olan dairede Donald Trump, eşi Melania Trump ve oğulları Barron ile birlikte kalıyor. 3 katlı olan dairede neredeyse her şey düşünülmüş. Ayrıca Trump’lar Central Parka sadece bir kaç blok ötede bulunuyor.

donald-trump-evi-6

Trump’ın muhteşem dairesinin Tiffany, Louis Vuitton ve Bergdorf Goodman’a komşu olduğunu da söyleyelim.

donald-trump-evi-7

donald-trump-evi-8

donald-trump-evi-9

Genel olarak lüks, altın rengi ve çeşitli renklerde dekore edilen evin ana rengi tabi ki sarı. 18. yüzyıl barok Fransız mimarisiyle dekore edilmiş Trump bir süre evinden feragat etmek zorunda kalacak gibi.

donald-trump-evi-10

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*