Yatak Odaları İçin Yumuşak Duvar Döşemeleri

Yatak odasında rahat ve sıcak bir atmosfer yaratmanın bir yolu yumuşak malzemeli döşemeli duvarlar eklemektir. Bu duvarlar en yaygın iç tasarım özelliği olmayabilir, ancak emin olun son zamanlarda oldukça popüler bir seçim haline gelmeye başladı. Ve en son ev dekor trendleri ile sizi bilgilendirmek için her zaman burada olduğumuzdan, bugün size bu gibi duvarların yatak odanızda nasıl duracağını göstermek istiyoruz.

Öyleyse, önce yatak odandanızdaki hangi duvarların döşenmesi gerektiğini görelim mi? Tabii ki hepsi değil, çünkü böyle bir durumda tuhaf görünecek ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Duvarın arkasında sadece bir tane döşenmiş duvar seçmelisiniz. Yatağın hemen arkasındaki duvar döşeme eklemek için mükemmeldir çünkü bu şekilde bir başlık  vazifesi de görecektir. İşte bu tür bir duvar için size ilham verecek pek çok fikir bu konumuzda.

Çok yönlü döşemeli duvar panellerinden yumuşak ve hoş bir doku seçebilirsiniz. Kurulumu kolaydır ve çeşitli malzemelerden ve renklerden birini seçebilirsiniz. Renk konusunda, daha vurgulu göstermek için cesur bir renk seçebilirsiniz. Ya da renkleri halı ya da diğer mobilyalarla eşleştirmek düşünülebilir.

Döşeme yapılmış duvarlar anında odanın odağı haline gelir. Ayrıca, bazı aydınlatma çözümleriyle güzelliğini de vurgulayabilirsiniz. Örneğin, ya yatağın her iki yanındaki bazı komodin lambaları, döşeme çizgileri arasında kalan bazı LED ışıkları ya da belki de göz alıcı asılı lambalar olabilir.

yatak-odalari-icin-yumusak-duvar-dosemeleri-2

yatak-odalari-icin-yumusak-duvar-dosemeleri-3

yatak-odalari-icin-yumusak-duvar-dosemeleri-4

yatak-odalari-icin-yumusak-duvar-dosemeleri-5

yatak-odalari-icin-yumusak-duvar-dosemeleri-6

yatak-odalari-icin-yumusak-duvar-dosemeleri-1

yatak-odalari-icin-yumusak-duvar-dosemeleri-7

 

Ve tabii döşemeli duvarlar normal duvar duvarlarından biraz daha fazla bakım gerektirir. Toz toplar ve nem tutabilirler. Bu nedenle temizlerken, yumuşak bir bezle silmeli ya da duvarları elektrik süpürgesiyle hafifçe temizlemeniz gerekecek. İte bazı dekorasyonlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*