Vurgulu Duvar Dekorasyon Fikirleri

Göz alıcı bir mutfak dekore ettirmiş olabilirsiniz. Eşyalarınız harika ve modern olabilir, aydınlatmalarınız oldukça şık olabilir. Fakat iyi bir duvar seçimi yapmadan hiçbir mutfak dekorasyonu tamamlanmış sayılmaz.

Mutfaklarımıza girince öncelikle duvarla göz almalıdır. Güzel bir renge boyanmış olabilir, şık bir duvar kağıdı kullanılmış olabilir. Hatta maddi olarak şartlarınız iyiyse mevcut duvarı yıktırıp yerine taş duvar ördürebilirsiniz.

Bütün bunların dışında şık bir renge boyayıp bir kaç aksesuar ile daha gösterişli hale getirebilirsiniz. Örneğin güzel bir saat bulabilirsiniz. Çocuklarınız varsa bu kez de duvarlarınızı tebeşirle/ya da kalemle yazılacak bir hale getirip onlara günlük menülerinizi restoran tadında aktarabilirsiniz. Unutmayın konu mutfak dekorasyonu olunda yaratıcılığın sınırı yoktur.

vurgulu-duvar-dekorasyon-fikirleri-1 vurgulu-duvar-dekorasyon-fikirleri-2 vurgulu-duvar-dekorasyon-fikirleri-3 vurgulu-duvar-dekorasyon-fikirleri-4 vurgulu-duvar-dekorasyon-fikirleri-5 vurgulu-duvar-dekorasyon-fikirleri-607

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*