Tavana Asılı Yatak Dekorasyonları

Herkese merhaba. Bu konumuzda daha önce denemediğiniz belki de ilk kez göreceğiniz bir fikirle karşınızdayız: Tavana asılı yataklar!

Sıradan yataklara herkes sahip olur. Siz bambaşka bir deneyime ne dersiniz? Büyüleyici bir fikir. Sağlam birer tavan malzemesi ve halatla birbirinden güzel ve çeşitlerde asma yatak dekorasyonuna sahip olmanız mümkün. Küçükken bebekler için tasarlanan bu fikir yetişkinler için neden olmasın diye düşünülmüş ve ortaya birbirinden güzel bu tavana asılı yataklar çıkmış.

Üstelik sağlamlığına göre evin farklı bir köşesine bir salıncak olarak da kurabilirsiniz. Tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Kalın halatlara bağlanmış ahşap bir zemin üzerine oturtulmuş bir yatak, salıncak tipinde zincirlere tavana ya da duvara tutturulmuş bir yatak da farklı fikirlerden bazıları.

Şık ve zarif bir yatak odası için asma yatakları denemenizi öneriyoruz. Ayrıca bu yataklar fazladan yer kaplamayacak herhangi bir yatağın iç mekanda kapladığı kadar bir yer işgal edecektir.

Derlediğimiz fotoğraflara göz atarak kendi fikrinizi oluşturabilir veya buradaki örnekleri deneyebilirsiniz. Keyifli günler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*