Tasarımlarıyla İlham Veren Banyolar

Merhaba. Banyolar evlerimizin az vakit geçirdiğimiz kısımları gibi duruyor. Fakat günlük kullanımda çok sık girip çıkmalarla aslında banyoları da oldukça fazla kullanıyoruz. Bu yüzden banyolarımız bizim için önemli yerlerdir.

Banyolarda her zaman geniş alanlar istesek de her zaman geniş banyolara sahip olamıyoruz. Alan bakımından kısıtlı banyolara da istenilen türde eşya koymak problem olabiliyor. Özellikle duşakabin de varsa geriye neredeyse hiç alan kalmıyor. Duşakabin için daha minimal modeller seçerek alandan bir miktar kazanmak mümkün.

Duvarlar mümkün olduğunca açık renklerde olmalı. Bununla birlikte fayans olması da oldukça şık duracaktır. Dolapların yerleşimi ve renkleri duşakabin rengi, duvar rengi gibi diğer etkenlerle uyumlu seçilmeli.

Banyo dekorasyon seçiminde genel bir tarz belirlenebilir. Örneğin retro bir tarz seçtiyseniz, zemin, duvarlar dolaplar buna uygun renk ve modelde olmalıdır. Modern bir tasarım seçtiyseniz renkler daha canlı veya pastel ağırlıklı olabilir. Zemin döşemeleri buna göre modern fayanslardan seçilmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*