Stüdyo Daire Yerleşim Örnekleri

Merhabalar. Bazen gerek ekonomik gerekse de zorunlu diğer sebeplerden ötürü daha küçük dairelere yerleşmemiz gerekebilir. Bu yüzden bu konuda sizlere stüdyo dairelerin yerleşim planları hakkında güzel örnekler vereceğiz.

Stüdyo daireler, küçük kare görüntüleriyle geniş geniş yaşamak isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

Stüdyo dairelerinin zemin planlarının akıllıca düzenlenmesi gerekir, böylece her şey için bir alan yaratılabilir. Çoğu kez bu tür daireler, duvarları olmayan açık bir kat planları vardır, ancak çok yönlü bölmelere ihtiyaç duyarlar. Veya bazı durumlarda duvar değerlendirilebilir. Bir sonraki evinizdeki alanı nasıl organize edebileceğinizi göstermek için birkaç akıllı zemin planı seçtik. Bakalım bu planları beğenecek misiniz.

Mobilya Seçimi

Küçük daireleri dekore ederken, mevcut alanın çoğundan yararlanmaya çalışmalısınız. Örneğin köşe boşluğunu kullanmayı unutmayın. Bu boşluk, köşe divanına veya ekstra saklama için bazı raflara mükemmel bir yer sağlayabilir. Ayrıca, minik mobilyalar seçerken kompakt ve birden fazla işlevi olan mobilyalar olmalı. Bu nedenle, gece olduğunda yataklara dönen bazı kanepeler, bazı gizli bölmelerdeki yataklar, yemek masasına kadar uzanan bazı sehpaları seçebilirsiniz. Daireniz için en iyilerini seçin ve mevcut alanın her santimini kullanın. Unutmayın her boşluğu kullanmak alanı eşyayla doldurmak demek değildir.

Renk Seçimi

Renk seçimi de küçük bir daire dekorasyonunda önemli bir rol oynamaktadır. Renkler alan derinliği yaratabilir veya alanda daha küçükmüş hissi uyandırabilir. Daha geniş görünmesi için açık tonlar küçük alanlar için daha iyi bir seçenektir. Ve doğal ışık sağlamak için daha büyük pencereler kullanılırsa daha da iyi olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*