Stüdyo Daire Dekorasyon Fikirleri

Bir stüdyo dairede yaşamak, mevcut alanın en üst düzeyde kullanılmasına ilişkin doğru türde fikirlere sahipseniz eğlenceli olabilir. Bir stüdyo dairede oturmak normalde yüksek katlı binalarda yer alan birbirinin aynı ve küçük yapılar olarak görülebilir. İşte bazı harika stüdyo daire tasarım fikirleri ile küçük stüdyo dairelerinizi diğerlerinden ayırarak bambaşka bir hale dönüştürmek ve yararlanmak mümkün.

Bir stüdyo dairedeki dolap alanının yetersiz olması en büyük sorunlardan birisidir. En sevdiğiniz mutfak eşyalarını ve kıyafetleri yeriniz olmadığı için ikinci el dükkanlarına satmadan önce stüdyo daire dekorasyon fikirlerimize bakmalısınız.

Küçük bir stüdyo dairenin bir köşesinde metal, pist tarzı bir asma rafa sahip olan bir tasarımı düşünün. Güzel koleksiyonlarınıza kolayca erişilebilir ve bir kenara atmak istemediğiniz eşyalarınızı sürekli olarak el altında tutabilirsiniz.

Bir stüdyo dairede yaşarken, mutfak tutkularınızı beklemeniz gerektiğini düşünebilirsiniz, ancak bu tasarımlar sizi bu düşünceyi yeniden gözden geçirmenize neden olacaktır. Dolap alanı eksikliği yüzünden üzülmek yerine, tavan üzerine monte edilmiş metal zincirlere tava ve tencerelerinizi asabilirsiniz. Bunun yanında alt mutfak dolapları daha az kullanılan eşyalar için, üst raflar ise günlük kullanımda yeri olan tabak, bardak gibi eşyalar için kullanışlı olacaktır. Mutfağınızın geri kalan kısmını yan tarafa itilebilen, uzun boylu, endüstriyel tarzdaki bir dolaba da saklayabilirsiniz. İşte bazı stüdyo daire tasarımları:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*