Salonlarınız İçin Ahşaptan Yapılma Duvar Dekorasyonları

Duvar sanatları evlerimizde sıkça başvurduğumuz dekorasyon fikirlerinden. Kanvas tablolar, yağlıboya tablolar, büyük bir Paris fotoğrafı, Galata Kulesi fotoğrafı çokça tercih ettiğimiz modeller arasında. Bugün ise daha çok ahşap duvar modelleri ve tasarımlarını göstereceğiz.

Ahşap modeller sanıldığının aksine sınırsız seçeneğe sahip bir dekorasyon malzemesi. Üzerine işleme yapabilirsiniz, parçalara ayırabilirsiniz, küçük parçaları birleştirerek ilginç modeller elde edebilirsiniz. Hatta bir yüzünü siyaha boyayarak üzerine istediğiniz kaligrafik şekli de yapabilir boyayabilirsiniz.

Ahşap duvar tasarımları evlerine ayrı bir sıcaklık ve doğallık katacaktır. Her ne kadar işlenmiş de olsa size ağaç ve doğayı hatırlatacak ve ruhunuza bir dinginlik verecektir. Ayrıca cam tablolarda olduğu gibi herhangi bir düşme anında kırılmayacaktır.

Özellikle tuğa duvarlar üzerine ahşaptan yapılmış tablolar harika bir görüntü vermektedir. Ayrıca ahşap modeller üzerinde istediğiniz türden boyama ve cilalama çalışması yapabilirsiniz. Bu da tabloların uzun ömürlü olmalarını sağlayacaktır. İşte bir kaç tane ahşap duvar tablo modeli:

ahsap-duvar-tablolari-8

ahsap-duvar-tablolari-7

ahsap-duvar-tablolari-6

ahsap-duvar-tablolari-5

ahsap-duvar-tablolari-3

ahsap-duvar-tablolari-2

ahsap-duvar-tablolari-1

ahsap-duvar-tablolari-9

ahsap-duvar-tablolari-4

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*