Rahat Mutfak Tasarım Konseptleri

Mutfaklar bayanların en çok zaman geçirdiği mekanlardan birisi. Her zaman hanımlar geniş mutfaklara sahip olmayı dilemişlerdir. Çünkü geniş mutfaklar hem yemek masası için uygun hem de daha rahat hareket etmek için idealdir. Bu yüzden bu günkü konumuz ferah ferah çalışabileceğiniz mutfak konseptleri üzerine olacak.

Mutfak dekorasyonunda artık renk uyumları da önemli bir parça haline geldi. Dolapların renginden beyaz eşyaların rengine kadar artık geniş bir skalada tercih yapabiliyoruz. Eskiden sadece beyaz renklerde olabilen beyaz eşyalar artık pek çok renkte bulunabiliyor. bu da mutfak dolaplarımızı artık istediğimiz renklerde ayarlayabileceğimiz anlamına geliyor.

Mutfak dekorasyonunda renk seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir nokta da duvar rengidir. Özellikle yemek yapılan yerlerde zamanla buhar ve yağ artıklarından duvarların deforme olduğu düşünülürse renk seçimini bu hususu göz ardı etmeden yapmak gerekir.

son yıllarda moda olan minimalist akım uyarınca mükün olduğunca az eşya barındırmak ya da çk alet ve mutfak gereci varsa bunları görünmeyen yerlere dolap ve çekmecelere yerleştirmek en azından ilk bakışta göz yormayacak ve daha şık gösterecektir.

Sözü daha fazla uzatmadan sizin için derlediğimiz rahat mutfak konseptlerimizi paylaşalım. Yorumlarınızla katkıda bulunmayı unutmayın!

rahat-mutfak-tasarim-konseptleri-10

rahat-mutfak-tasarim-konseptleri-9

rahat-mutfak-tasarim-konseptleri-8

rahat-mutfak-tasarim-konseptleri-7

rahat-mutfak-tasarim-konseptleri-6

rahat-mutfak-tasarim-konseptleri-5

rahat-mutfak-tasarim-konseptleri-4

rahat-mutfak-tasarim-konseptleri-3

rahat-mutfak-tasarim-konseptleri-2

rahat-mutfak-tasarim-konseptleri-1

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*