Pencere Önü Çiçek Dekorasyonları

Tekrar merhaba. Bugünkü konumuzda cam kenarlarımızı nasıl güzelleştirebileceğimizden bahsedeceğiz. Bunu yaparken de çiçek ve diğer bitkilerden yararlanacağız.

Ev seçimi yaparken dikkat ettiğimiz önemli maddelerden birisi de görüşüdür. Evet evin manzarası pencereden gördükleriniz canınız sıkkınken içinizi ferahlatabilir. Tabi herkes penceresini açınca harika bir deniz manzarası ya da orman yeşili görmüyor. Şehir hayatında gördüklerimiz genellikle trafik ya da yol oluyor. Fakat cam kenarlarımızı da güzelleştirmenin ve onları dekore etmenin yolları var. Bunlardan en çok bilineni ve tercih edileni ise tabi ki çiçekler.

Çalışma odanızda masanızın hemen yanındaki bir pencere önü dekorasyon açısından geliştirilebilir. Ara verdiğiniz başınızı kaldırıp baktığınızda güzel dekore edilmiş çiçekler, bitkiler görmek en azından motivasyonunuzu artıracaktır. Bunun yanında güneş seven bitkiler için pencere kenarları mükemmel yerleşim yerleridir ve sizi asla pişman etmezler.

Örneğin kaktüsler güneşi sever ve şık bir görüntü katarlar. Bunun yanı sıra kokulu meyve veren minyatür ağaç boylarında kalın gövdeli bitkiler de harika bir seçim olabilir. Örneğin limon ağacı orta büyüklükte bir saksıd a yetiştirilebilir ve inanılmaz güzel bir koku yayar.

Aşağıda sizler için derlediğimiz pencere önleri için düzenlenmiş çiçek dekorasyonlarını bulacaksınız. Keyifli günler.

kaynak: karmastream.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*