Mükemmel Tuğla Duvar Dekorasyonları

Benzer iç mekanlardan sıkıldınız mı?  Sürekli aynı renk veya desendeki duvarlara bakmak bir noktadan sonra sıkıcı mı geliyor? O zaman tuğlanın duvar dekorasyonundaki etkisiyle tanışmanızın zamanı gelmiş demektir.

Evinizi dekore etmek istiyorsunuz ve bunun için ayırdığınız bütçe evin tamamı için yeterli olmayabilir. Bu yüzden bir dokunuşla evin tüm havasını değiştirmek mümkün. Bu da tabi ki tuğla duvar dekorasyonundan geçiyor. Böylece eviniz yenilenmiş ve bambaşka bir havaya bürünmüş olur.

Tuğla duvar hem iç hem de dış tasarımlarda uzun süredir kullanılmaya başlandı ve henüz modası geçmedi ve kısa sürede de geçecek gibi durmuyor! Vurgulu tuğla duvarlarla iç tasarımınızı bambaşka bir seviyeye çıkarın. Eminiz misafirleriniz tuğla duvarlarınıza bayılacaktır.

Sadece tuğla duvarla da yetinmeyebilirsiniz. Tuğla ile harika bir dekora sahip olan duvarlarınıza dekoratif tablolar, eski şamdanlar ya da modern bir saat ile güzelleştirebilirsiniz. Bunun yanında bu tip duvarların önlerine koyulan bir lambader de evinize bambaşka bir hava katabilir.

Kısacası evinizde cesurca bir değişiklik yapmak istiyorsanız tuğla duvarı kesinlikle denemelisiniz. İşte ilham alınası tuğla duvar dekorasyonları:

kaynak: http://myamazingthings.com

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*