Modern Bir Ev Dekorasyonu

Selamlar. Bu konuda Mimar Daniel Marshall’ın Waikopua Körfezi’ne bakan, taş ve siyah boyalı sedir ağacı kullanılarak inşa edilen Yeni Zelanda‘nın Waiheke Adası’nda tasarladığı bu muhteşem modernlikteki evi tanıtacağız..

Yeni Zelanda’nın Waiheke Adası’ndaki bu sahil evi cennet gibi bir özel koy ve bir yapı platformu. Seçilen ağaç, iç dekorasyonu çağın modernliklerini fazlasıyla yansıtıyor.

 

Konsept, bir aile grubu kampı fikrinden yola çıkarak fonksiyonel bir ev ortaya çıkmasını sağlamış. Evin önündeki marina, tekneler ve su için vadi boyunca aşağıdaki körfeze hareket etmek için bir yere sahip olması açısından özellikle önemlidir. Bu alan, konuk evine ve ayrıca bir garaja fiziksel olarak ayrılmak için de kullanılmıştır.

Materyal ve form, peyzaj ve faunaya uyumlu olarak seçilmiş. Ev, manzaraya entegre olacak şekilde tasarlanmış – taş duvarlar yerel kaynaklardan temin edilmiş, pencereler yansımayı sınırlamak için renklendirilmiş ve ahşap tavanın seviyenin ardındaki çalılıklara karışması için koyu renkle boyanmış. Yeni Zelanda yerel çalılar siyah renkli olduğu için böyle bir renk seçilmiş.

 

Evin etrafındaki alanlarında iyi zaman geçirmek için bu şekilde işlevsel ve dekoratif ürünlerle donatılmış. Bu muhteşem evde akşam manzarayı seyrederek kahve içmek sabahları da evin arka tarafında tamamen farklı bir manzarada kahvaltı yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*