Küçük Raf Dekorasyonları

Evlerinizin her köşesini değerlendirecek ve işlevsel hale getirecek bir fikir ister misiniz? Küçük raf dekorasyonları. Eğer küçük alanlı evlerde ya da stüdyo daire gibi apartman dairelerinde oturuyorsanız bu dekorasyon fikirleri tam size göre!

Hepimizin evinde boş köşeler vardır. Ve biz çoğunlukla buraları yararsız buluruz. Ancak bunları akıllıca kullanırsanız, evinizde birkaç ekstra depolama alanı elde edebilirsiniz. Raflar her yere sığabilir. Ve onları pek çok amaç için kullanabilirsiniz.

Köşelerde bulunan küçük raflar dekorasyonları çok yardımcı olur. Orada bazı küçük eşyaları saklayabilirsiniz. Küçük eşyalar için ekstra bir yere ihtiyaç duyduğunuz banyoda ve mutfağınızda çok kullanışlıdırlar. Evinizdeki her küçük oda için mükemmel bir raf ve depolama fikri!

Bu tasarımın sizi şaşırtacağına eminiz. Duvarın her iki köşesini de akıllıca kullanmanızı sağlar ve her yönden şık görünecektir.

Yüksek bir yerde bulunan ekstra bir raf, büyük oda dekoru olarak kullanılabilir. Bitki, çerçeve ve kitapları oraya yerleştirebilirsiniz. Çok şık görünecektir.

Banyonuzda biraz fazla saklama alanı iseniz, o zaman birkaç küçük açık raf edinin. Dekoratif saksılarınızı, havlu ve tuvalet kağıdınızı burada saklayın. Ayrıca, birkaç katlı bile yapabilirsiniz yapabilirsiniz.

Peki askılı raflara ne dersiniz? Deri kayışlarla yapılmış bu raflara da dengesini bozmaması şartıyla istediğiniz ürünü yerleştirebilirsiniz. Hem alandan kazanırsınız hem de evinizi raflarla dekore etmiş olursunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*