Küçük Bütçelerle Yapabileceğiniz Harika Kendin Yap Projeler

Şık bir ev için illa pahalı dekorasyon ürünlerini kullanmanız gerekmez. Evlerinizi basit şekilde harika görünümler kazandırabileceğiniz kendin yap (DIY) projeler sunacağız.

Kendin yap projeler hem el emeği hem de maliyetleri açısından son zamanlarda çokça tercih edilen dekorasyon fikirlerinden birisi. Hem evlerin iç tasarımı hem de dış tasarımları için harika fikirleri bulmak mümkün. Bu fikirleri evlerinizi şık gösterirken eminiz misafirlerinizin de dikkatini çekecektir ve yapılışını sizden isteyecektir.

Sözü daha fazla uzatmadan sizler için derlediğimiz az bütçeyle harikalar yaratabileceğiniz kendin yap dekorasyon fikirlerini sunalım:

Eski çekmecelerden elde edilen harika duvar rafları. Çekmecelerin dış kısmı düzeltilmiş ve resim çerçeveleri yapıştırılmış. İstediğiniz renklerde boyayabilirsiniz.

bu da oldukça ucuza mal edilebilen kitap tutacakları. kalın bir kitabın iç yüzeyine tutturacağınız raf aparatı ve duvara mo montajın ardından havada duran kitaplarınız hazır!

Eski sehpalarınızı atmayın. Onları ortadan ikiye bölüm şirin renklerde boyayıp yukarıdaki gibi şık ürünler elde edebilirsiniz.

Yine pek çok yapı markette bulabileceğiniz raf ekipmanları. Matkap yardımıyla duvarı delin ahşap rafları ayaklarına tutturun ve rafınız hazır.

Karton ya da kalın mukavvadan dilediğiniz desenlerdeki kalıpları kendi odalarınız, çocuklarınızın odalarında duvar deseni olarak kullanabilirsiniz.

Bir ayna düşünün ve çerçevesi kırık CD parçalarından oluşsun. Hem dekoratif hem ucuz.

Son olarak önereceğimiz dekoratif fikir yukarıda. Oldukça yaratıcı!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*