Küçük Balkonlar İçin Şık Çözümler

Yeniden merhaba. Apartman dairelerine sıkıştığımız yıllarda dikey mimariden hoşlanmasak da mecbur kalıyoruz. Fakat bu mecburiyeti güzel fırsatlara dönüştürmek de mümkün. Hemen hemen her apartman dairesinde büyük ya da küçük balkonlar mevcut. İşte bu balkonları dekore etmek beton yığınları arasında size nefes alma alanı yaratabilir.

Modern dairelerin alan olarak küçüldüklerini düşünürsek küçük balkonlar için dekorasyon fikirleri daha önemli hale gelir.

Bir balkona sahip olduğunuz için şanslısınız, güzel havalarda sabah kahveleriniz için zevkinize göre dekore ettiğiniz küçük balkonlarınızı kullanmamak hata olur. Ayrıca balkonlarınızın küçük olması onları dekore edemeyeceğiniz anlamına gelmez. Büyük nesneler kullanmak zorunda değilsiniz.Doğru boyutlu mobilyaları bulmak için tek ihtiyacınız olan yerden tasarruf sağlayan, ancak fonksiyonel eşyalar.

Klasik stilden vazgeçmeden balkonlarınıza masa, bitkiler, çiçekler yerleştirmek mümkün… İşte küçük balkon dekorasyonlarınız için kullanabileceğiniz bazı harika fikirler. Yaz, sandığınızdan daha yakın, balkonunuzun bu sezon da “kullanılamaz” olmasına izin vermeyin.

                                   Küçük Balkonlar İçin Şık Çözümler-1
                                                                 Küçük Balkonlar İçin Şık Çözümler-2
                                                                       Küçük Balkonlar İçin Şık Çözümler-3

Küçük Balkonlar İçin Şık Çözümler

Küçük Balkonlar İçin Şık Çözümler

                                                  

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*