Koltuklarınızın Görünümünü Güzelleştirecek Dekorasyon Fikirleri

Merhaba dekorasyon severler! Monoton görünen kanepelerinizin nasıl dekore edileceğini ve kanepe üzerindeki büyük boşlukların nasıl harika fikirlerle kapanacağını öğrenmek ister misiniz? O zaman bu konumuz tam size göre.

Kanepeler, özellikle de salonlarda bulunan kanepeler oldukça büyük yerler kaplamalarına rağmen o kadar da dekoratif durmazlar. Çünkü kanepelere çok fazla dekoratif dokunuş yapmak mümkün değildir. Ancak etrafına çeşitli aksesuarlar eklemek suretiyle güzel bir görünüm kazandırılabilir.

Bugün konumuzda koltuk ve kanepelerimize de sihirli dokunuşlar yapabileceğinizi anlatacağız. Bu fikirlerden bazıları kendin-yap (DIY) fikirler bazıları da satın alıp uygulayabileceğiniz fikirlerdir. Aralarından seçim yapmak ve bütçenize göre bir düzenleme yapmak tamamen size kalmış.

Koltuklarınızı dekore etmeye eğer yapıları müsaitse güzel bir kumaş seçerek başlayabilirsiniz. Üç kişilik ya da daha fazla kişilik koltuklara ise büyüklüğüne göre yastıklar koymak boş alanın göz tırmalamasını engeller.

Ayrıca koltukların etrafına lambader, duvar varsa güzel bir tablo ya da gösterişli bir saat de koltuklardaki kötü görüntüyü uzaklaştıracak ve dikkati bu ürünlere yönlendirecektir.

Bu göz alıcı koltuk dekorasyon fikirlerinden bazılarını sizin için derledik. Keyifli günler!

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*