Kitap Tutkunlarına Özel Kitaplık Dekorasyonları

Merhabalar. Kitap okumayı sever misiniz? Eğer seviyorsanız bu sevginizle doğru orantılı olacak bir kitaplığa ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Sıradan bir mobilya mağazasına gidip raflı sıradan bir kitaplık alabilirsiniz. Ancak böyle yapınca sadece kitaplarınızı koyacağınız bir yeriniz olur o kadar. Bizim bahsetttiğimiz şey ise sizi, yaşadığınız yeri, vizyonunuzu yansıtacak bir kitaplık dekorasyonu yapmak.

Aşağıda göstereceğimiz fotoğraflarda yaratıcı olmasının yanı sıra bir şeyler anlatma amacı taşıyan kitaplık modelleri göreceksiniz. Sizi en çok yansıtanı hangisi?

Tamamen ahşap ve tek bir simgeden ibaret olan ok işareti şekillerinden oluşan bir kitaplık. Ofis ya da daha az sayıda kitaba sahipseniz kullanılabilir.

Okuma koltuğu ile birlikte bir kitaplık türü. Kitabı kitaplıktan alıp okumaya üşenenler için düşünülmüş galiba(!). Sadece kitap değil dergi, gazete gibi günlük okumalıklar için de uygun.

İşte tek bir simgeden oluşan tamamen dekoratif bir kitap rafı daha. Bşr kaç kitap koymak için daha çok dekoratif amaçlı kullanılabilecek bir ürün.

Yine oldukça kullanışlı bir kitap rafı. Kaldığınız yeri kaybettirmeyecek, kapı çalınca, telefon çalınca hemen kapatıp bakabileceğiniz türde tasarlanmış bir kitap rafı modeli.

Altıgen tarzda tasarlanmış sadece altıgenlerin içini değil dışını da kullanabileceğiz bir kitaplık. Üstelik kitap sayınız arttıkça petek misali altıgenleri de artırabilirsiniz.

Köşeli nesnelerden hoşlanmayanlar için düşünülmüş bir kitaplık. Ben adını yılan kitaplığı koydum.

Bu da çok kitaba sahip olanlar için uygun olabilecek ağaç şeklinde tasarlanmış bir kitaplık. Dallar ve gövde duvara monte edildiği için dal sayısı artırılabilir. Gayet güzel.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*