Kırık Saksıları Değerlendirebileceğiniz 15 Harika Fikir

Merhabalar. Yine bir kendin yap projesiyle sizinleyiz. Bu konumuzda kırılmış saksılarınızı bir kaç yaratıcı fikirle nasıl harika dekoratif objelere dönüştürebileceğinizi anlattık.

Saksılar ev hayatının vazgeçilmez aksesuarlarından birisidir desek yanılmış olmayız herhalde. Küçüğünden büyüğüne, plastik olanından seramik olanına kadar yüzlerce çeşit saksı modeli var.

Saksı çiçekleri ya da bitkiler minyatür bir orman havası verir. Balkonlarınızda, çalışma odalarınızda güzel ve yemyeşil bir görünüm sağlamasının yanında bazı bitki ve çiçek türleri insan psikolojisini düzenleyen etkiler yapabilir. Kokuları, renkleri ve dekoratif yapılarıyla bir evi ev yapan öncelikli dekorasyon aksesuarlarından birisidir. Bunun yanında evinizi ya da odanızı belki de en ucuz ve zahmetsiz dekore etme metotlarından biri.

Aşağıda sizin için hazırladığımız görsellere göz atarak kırık saksılarınızdan şah eserler yaratma yoluna gidebilirsiniz.

Sadece evlerinizi değil varsa bahçelerinizi de güzelleştirir saksı çiçekleri. Bahçelerinizde saksıları sadece çiçekle değil başka şekillerde de doldurmak mümkün. Satılan minyatür objelerle, hazır cansız bitkilerle ilginç görüntüler elde etmek mümkün.

Aşağıdaki gibi çok katmanlı bir ürün ortaya çıkarmak da mümkün. Kırık parçaları saksıya sağlayarak bir merdiven görüntüsü verebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*