Kesinlikle Görmeniz Gereken 15 TV Ünitesi Modeli

TV üniteleri, televizyonların iyice inceldiği günümüzde çekmeceli büyük dolapların, vitrinlerin yerlerini aldı. Her ne kadar pek çok çeşidi olsa da bu yazımızda onlarca çeşidinden sizin için derlediğimiz basit ama modern olanları seçtik.

Dikkat! Bugünkü konumuz görmeniz gereken olağanüstü 15 TV ünitesi. Salonunuzun, oturma odalarınız yeni yerleşimcileri TV standlarıdır. TV’lerin hayat akışımızda çokça yer kapladığı bu günlerde mümkün olduğunca şık ve kullanışlı TV ünitelerine sahip olmak gerektiğini düşünüyoruz. Bu TV ünitesi dekorasyonu sayesinde odanızı evinizin en sevilen parçası yapabilirsiniz.

TV ünitesi seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Bunlardan ilki güvenlik durumu Yani TV dahil bütün parçaların uygun şekilde montajının yapılmış olması çok önemlidir. Özellikle duvarın da kullanıldığı TV ünitelerinde gevşeyip düşmemesi için vidaların sıkılığı kontrol edilmeden TV yerine yerleştirilmemelidir.

Yine TV ünitelerine raflar ve çekmeceler yapılabilir. Bu raflar ilginç dekoratif ürünlerle doldurulabilir. Çekmecelerde önemli belgelerinizi saklayabilirsiniz. Bazen rafları boş bırakmak da bir fikirdir.

Çeşitli kitaplar, kalemlik ya da basit bitkiler de bu raflara yerleştirilebilecek ürünlerdendir. Bunun yanında sevdiklerinizin fotoğrafları da dekoratif çerçevelerle birlikte güzel duracaktır.

Diğer bir konu da TV ünitelerinin renk seçimidir. Her ne kadar ideali beyaz ya da siyah renkli TV ünitesi modelleri olsa da renkli TV üniteleri de seçilebilir. Fakat bu durumda merkez parçalar veya kitaplar nötr renkte olmalıdır. TV ünitesini nötr renklerde seçerseniz, renkli dekoratif unsurlar ekleyin. İhtiyacınız olan tek şey: tasarımda kontrast. TV standı için parlak ahşap malzemeler seçebilirsiniz.

kaynak: http://topinspirations.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*