Kablo Makarasından Harika Kendin Yap Masalar

Merhaba yaratıcı insanlar! Yine kendi malzemelerinizle yapabileceğiniz inanılmaz fikirler için mısınız? Bugünkü kendin yap fikrimiz kablo makarası! Evet yanlış duymadınız kabloların sarıldığı büyük ahşap kablo makaralarını harika dekorasyon ürünleri haline getireceğiz.Böylece evleriniz ya da bahçeniz için en iyi ve en ucuz mobilyaları elde edebileceksiniz!

Kablo makaraları, biraz yaratıcılık kullanarak inanılmaz mobilya parçalarına dönüştürülebilir. Gördüğünüz gibi, mükemmel kahve masaları yapabilirler. Tekerlekleri de takabilirsiniz. Oturma odanızda bir sehpa veya yan masa olarak kullanılabilir. Ayrıca, bahçe oturma alanınızla birlikte kullanmak güzel bir fikirdir.

Bu oturma grubu harika görünüyor. Tek bir büyük makaranız ve birkaç tane de küçük makaranız varsa bahçeniz için mükemmel bir oturma grubu yapmak mümkün. Hem ekonomik hem de dekoratif.

Ahşap Kablo makaralarını kullanmadan önce, tahta makaraların düzgün olduğundan ve çivi çakılmadığından emin olun. Ayrıca zevkinize göre istediğiniz renge de boyayabilirsiniz boyayabilirsiniz.


Bunun yanında endüstriyel veya rustik tarzı seviyorsanız, o zaman makaraları birleştirmek için mükemmel bir yoldur. Böylece oldukça fonksiyonel ve şık olacaklardır. Gördüğünüz gibi işe yaramaz olarak görünen bir kablo makarasından dahi harika dekorasyon fikirleri elde etmek mümkün. Yeni fikirler için bizi takipte kalın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*