İlginç Dekorasyon Fikirleri

Merhaba dekorasyon severler! Sizler için bulduğumuz yeni dekorasyon fikirlerine hazır mısınız? Bugün sizlere birbirinden ilginç dekorasyon fikirleri getirdik.

Normalin sıkıcı olabileceği söylenegelen bir fikirdir, bu nedenle tasarımcılar daima bizi etkileyen bir şeyler yaratmaya çalışırlar. Çoğu kez bu tür tasarımlar alışılmadık olarak görülüyor ve bu yüzden çok dikkati çekerler. Ne kadar tercih edildiği şüphelidir lakin ilham veren fikirler almak da mümkün.

Ters çevrilmiş tasarımlar ilginç dekorasyon fikirlerinden birisidir, ters tasarım fikri normalin tersi olan tasarımlardır. Örneğin,evler, saksılar, ışıklar, raflar vb. Tersine çevrilebilir. İşte şüphesiz sizi hayrete düşürecek bu tür ters çevrilmiş tasarımlardan oluşan bir koleksiyon.

Baş Aşağı Evler

Hayatınız tersine çevrilmek üzere olanı hissetmediyseniz, bu baş aşağı evlerden bazılarını ziyaret edebilirsiniz. Bu evler müze gibi görülüyor ve her geçen gün çok sayıda ziyaretçi çekiyor.

Ters Tasarımlar

Evlerden heykele, hatta bazı gösteri odalarından tasarımcılar tam anlamıyla dünyamızı ters yüz etmeye çalışıyorlar. Hatta bir duş bile suyun ters akışını sağlayarak suyu aşağıdan yukarı fışkırtabilir.

Baş Aşağı Saksılar

Bitkiler bile baş aşağı dönebilir. Tasarımcılar, onları istediğiniz yere asmak için alt kısımda bir kanca olan kaplar yarattı. Ve tabii ki, bu kaplar, bitkilerin köklerine nemi dağıtan bir iç su rezervuarına sahiptir. Ayrıca, bazı böyle bitkiler plastik şişelerden de çıkarılabilir.

Ters Ev Eşyaları ve Aksesuarlar

Ev dekorunuz için raflar, avizeler, merdivenler vs. gibi soğuk, ters çevrilmiş mobilya ve aksesuarları bulabilirsiniz. Bu sıradan aksesuar ve ürünler birdenbire göz alıcı dekorasyon ürünlerine dönüşebilir. Listenin sonunda gördüğünüz ters çevrili şemsiye gerçekten dehanın bir icadıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*