İlginç Akvaryum Tasarımları

Hayatınız stres ve kaygı mı dolu? Kan basıncınız yüksek ve uykusuzluk mu çekiyorsunuz? Bir akvaryum ve bir kaç balık alarak rahatlamayı ruhunuzu dinlendirmeyi denemelisiniz. Pek çok araştırma akvaryumda balık yetiştirmenin ve onları bakmanın insan ruhunu yatıştırıcı etkisi olduğunu kanıtlamıştır. Peki dekorasyonuna önem verdiğiniz bir eviniz varsa sıradan akvaryumlarla yetinmeyeceğinizi tahmin ediyoruz. Lavabo şeklinde olanından, yatak başına monte edilmişine kadar birbirinden ilginç akvaryum tasarım ve dekorasyonuyla karşınızdayız. Bu akvaryumları bir cam veya ahşap ustasına uygun ücretlerle dekore ettirebilirsiniz. Geri kalan her şey sizin yaratıcılığınıza ve balıklarınıza kalmış.

avkaryum-dekorasyonu-1

Bu lavaboda ellerinizi yıkamak eğlenceli olacak. Korkmayın sular karışmıyor.

avkaryum-dekorasyonu-2

Bu klozetler şimdiye kadar gördüğünüz en rahatlatıcı klozetler olabilir(!)

avkaryum-dekorasyonu-4

Eki televizyonlarınızı atmayın. Ekrandan film izler gibi bu balıkları seyredebilirsiniz. Ama malesef hep aynı kanalı izlemek zorundasınız.

avkaryum-dekorasyonu-3

İşte bir orta sehpa ve alt kısmı akvaryum haline getirilmiş.

avkaryum-dekorasyonu-5

avkaryum-dekorasyonu-6

avkaryum-dekorasyonu-7

Kendi oksijenini kendi üreten akvaryum. Yukarıdaki bitkiler hem dekoratif bir hava katmış hem de balık için gerekli oksijen ve besini kökleri yardımıyla sağlıyor. Oldukça yaratıcı!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*