İçinizi Isıtacak Rustik Odalar

Selamlar. rustik tasarım yavaş yavaş herkes tarafından benimsenmeye başlamış görünüyor. Bu yüzden bugün çok çekici ve güzel bulacağınızı düşündüğümüz rustik ahşap malzemeyle düzenlenmiş oda dekorasyon fikirlerini  topladık.

Modern bir rustik iç mekanın anahtarı, doğal bir mimari unsur ve modern mobilyalarla korunan açık bir kat planıdır. Kullanılan renk şeması ve büyük pencereleri ile harika bir dekorasyon fikri oluşturur.

Tüm iç mekanlarda kullanılabilecek rustik dekorasyon odanın bir bölümünde kullanılacağı gibi tamamında da uygulanabilir. Bu tamamen bütçe ve zevklerinizle alakalı.

Tüm rustik modern evlerde renkler bastırılır. Dolayısıyla bu stili seçerseniz, size duvarları beyaza boyamaya veya  taş veya ahşap gibi doğal bir materyalle kaplamanızı öneririz.

Rustik tarzın bütün noktası da rustik bir konutun tüm sıcaklığını ve çekiciliğini elde etmektir. Yani, kesinlikle modern parçaları seçmelisiniz. Mutfakta, modern modern çizgileri kullanabilirsiniz, ancak asma katın ortasında bulunan mobilyalar odaların geri kalanı için mükemmeldir. Deri ve ahşap birlikte harika olurlar, bu nedenle ilginç bir kombinasyon oluşturmaya da çalışabilirsiniz.

Eski taş duvarları açığa çıkarın veya bazı kirişleri vurgulayın, ıslah edilmiş ahşap kullanın ve taş bir şömine ekleyin. Bu sıcak alanlara bayılacaksınız!

Bu rustik ahşap iç mekan tasarımları hakkında ne düşünüyorsunuz ? İlginç ve büyüleyici değil mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*