Home Office Olarak Kullanılan Küçük Daire Dekorasyonu

Selamlar. Bu konuda içinde bir kısmı ofis olarak ayrılan aynı zamanda da alan olarak oldukça küçük bir daire dekorasyonunu göstereceğiz. Sade bir tarzda dekore edilen bu ev işini evden yürütenler için güzel bir alternatif oluşturacaktır.

Tayvanlı iç tasarım stüdyosu NORDICO, Taipei’deki bu dairenin dekorasyonunu tasarlarken, bir home office için ayrı bir alan yaratmak için yaratıcı olmalıydı. Bunu, oturma odasına bir duvar ekleyerek yaptılar, açık odayı böldüler. Bu durum oturma odasının televizyon ve depolama ünitesi için bir görüntüleme alanına sahip olmasını da sağladı.

Ara duvarın arkasında ve ön kapının yanında ofis var. Duvarın arkasında çeşitli nesneler asılı kancalar koyulmuş ve  duvar tavana kadar gitmezken, home ofisinin daha açık hissettirmesine ve kapalı bir yer hissinin yaşanmasına izin vermez.

Ev ofis, aynı zamanda ahşap zeminlere sahip oturma odasından farklılık oluşturan bir girişe sahip ve yine eğlenceli desenli karolara sahip olması da içine girdiğinde ayrı bir hava katıyor. Evlerini aynı zamanda ofis ve çalışa alanı olarak kullananların değerlendirebileceği dekorasyon fikirlerimizi takibe devam edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*