Hayran Kalacağınız 15 Küçük Ev

Merhabalar. Bugün ev dekorasyon fikirlerini bir kenara koyup birbirinden güzel evleri göstereceğiz. Evlerin içi kadar dış yapısı ve kendisi de önemlidir. Müstakil veya tek katlı evlerde oturuyorsanız bu evlere hayran kalabilirsiniz. Belki de bu ev modellerinden ilham alır kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

Küçük olarak tasarlanan evler eğer çok kalabalık bir aileye sahip değilseniz hem şrin hem de daha ilgi çekicidir. Kolay temizlenir, tamiri, bakımı daha az masraflıdır. Dış tasarıma daha fazla para harcayabilirsiniz.

Aşağıdaki evler gibi tasarlanmış küçük bir eve sahip olmak, mutlu olmanızı sağlayacak bir neden olabilir. Bu küçük alanda da bir garaj olması, gerçek mutluluk demektir. Ancak aslında evin yeri istediğiniz gibi özelleştirilebilir. Ev tasarımınız, ev planınız ve ev garajınız için siz karar vereceksiniz. Aslında, mutlu bir aile hayatı yaşamak daha önemlidir. Sevdiğiniz insanlarla yaşamak ve birlikte yaşamak istiyorsanız ev tasarım kısmı çok kolay, özellikle de paranız varsa. Mutlu bir aile yaşantınız varsa bu evler belki de mutluluğunuza mutluluk katacaktır. Kim bilebilir?

Aşağıdaki resimlerin hepsi sizi motive etmek için ilham verici niteliktedir. Eminim gördükten sonra fikirlerden bazılarını kullanmaya karar vereceksiniz.

İşte beğeneceğinizi düşündüğümüz 15 ev tasarımı:

kaynak: http://topinspirations.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*