Harika Yüksek Tavan Dekorasyonu

Yüksek tavanlar belki de hepimizin hayali. Yüksek tavanlı evler hem daha ferah hem de daha şık görünür. Bu tarz evler her ne kadar bulunması zor olsa da bulunduktan sonra bırakılması da bir o kadar zordur. Bu yazımız yüksek tavanlı ev dekorasyonu hakkında.

 

 

 

Yüksek tavanlı evlerin normal evlere göre çeşitli avantajları ve dezavantajları var tabi ki. Avantajlarından birisi duvarları istediğiniz gibi kullanabilme özgürlüğüdür. Normal tavana sahip evlerde genellikle yatay tablolar tercihi zorunlu iken yüksek tavanlı evlerde dikey tabloların güzelliği ile tanışırsınız.

Yine yüksek tavanlı evlerin duvarları taş malzemeden yapıldığında evleriniz  adeta 16. yüzyıl şatoları gibi görünecektir. Pek çok aydınlatma seçeneği yine yüksek tavanlı evleri çekici kılan detaylardandır.

Bunların yanında gerektiğinde asma kat yapabilmek ve asma katın nimetlerinden yararlanabilmek yine yüksek tavanlı evlerle mümkün olur. Aynı metrekareye sahip olsa da yüksek tavanlı evler çok daha geniş ve büyük görülecektir.

Bütün bu avantajlarının yanında bakımının zor olması, sık sık temizlik ihtiyacı olması ve üst kısımlarda örümcek ağları oluşumu gibi çeşitli dezavantajları olsa da yüksek tavanlı bir eve sahip olmak kesinlikle bir ayrılıktır. Daha fazla tavan dekorasyonu fikri için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*