Harika Komodin Modelleri

Selamlar. Yataklarımızın başucunda bulunan ve en çok kullandığımız mobilyalarımız belki de komodinlerimizdir değil mi? Biz de göze en hoş gelen, en kullanışlı komodinleri kullanmaya çalışırız. Özellikle çekmeceli komodin modellerini ülkemizde sıkça görmekteyiz.

Biz de bu konumuzda belki satın alacağınız, belki kendi imkanlarınızla  yapabileceğiniz çeşitli komodin modellerini sizler için bir araya getirdik. Umarız ilham veren güzel modellerden yararlanırsınız.

Minimal tasarımlara ne dersiniz? Az rafa sahip ama özellikle minimalist ve modern tasarımlara sahip bir komodin deneyebilirsiniz.

Harika Komodin Modelleri-4_

Kimileri modern tasarımları severken kimileri de daha retro komodin modellerini sever. Özellikle kullanmadığınız eski bavullar, dolaplar güzel bir tercih olabilir. Bu seçim ayrıca kısıtlı bütçelerin de komodin sahibi olmasına yardımcı olacağına eminiz.

Harika Komodin Modelleri-8_

Harika Komodin Modelleri-9_

Peki daha ilginç komodin modellerine ne dersiniz? Mesela bir merdiven. Oldukça ilginç ve bir o kadar da şık olan bu modeli belki evlerinizde değil ama dağ evinizde, bahçe evlerinizde kullanabilirsiniz.

Komodin seçimi yaparken, üst yüzeyinin genişliğine, kitap rafı olup olmadığına, gece lambası bağlantısının olup olmadığına dikkat ederek seçeneklerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğunuz komodinin renk seçeneklerini de oda renginde veya tamamen zıt kontrastlarda seçerseniz göz zevkini artıracaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*