Harika Dekore Edilmiş Küçük Banyolar

Yeni evlerde artık nispeten küçük banyolara sahip olabiliyoruz. Bu bazı açılardan iyi bazı açılardan dezavantajlı oluyor. Kötü yanlarından birisi de pek çok banyo malzemesinin ve temel banyo ekipmanlarının (küvet gibi) hepsinin bu dar alanlı yere sığdırılması gerektiği.

Duvar döşemeleri nasıl olabilir, küvet nasıl yerleştirilebilir, havlu ve dolapların durumu nedir? gibi pek çok soruya cevap bulabilirsiniz.

Lavabo, küvet ve çamaşır makinesi, birkaç metrekarelik alanda düzenlememiz gereken sabit şeylerden sadece birkaçı. Duvarlar için doğru rengi seçerek ve aynalar ve raflar ekleyerek, yalnızca estetik olarak iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda alanı daha büyük görünür hale getirebilirsiniz. Geniş alanlarda koyu ve sessiz renklerden kaçının ve beyaz, açık gri ve krem veya aynanın arkasındaki duvar parçası gibi parlak bir renkle yalnızca küçük ayrıntıyı birleştirin. Alanı daha rahat ve çekici kılmak için mumlar, renkli havlu ve neşeli çiçekler gibi ilginç ayrıntılar ekleyebilirsiniz.

Bu konumuzda size ilham vermesi açısından eğer küçük banyolara sahipseniz aşağıdaki fotoğraflardan ilham alarak küçük banyolarınızı nasıl dekore edebileceğinizi gösterdik. Keyifli günler.

harika-dekore-edilmis-kucuk-banyolar-1

harika-dekore-edilmis-kucuk-banyolar-2

harika-dekore-edilmis-kucuk-banyolar-3

harika-dekore-edilmis-kucuk-banyolar-4

harika-dekore-edilmis-kucuk-banyolar-6

harika-dekore-edilmis-kucuk-banyolar-5

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*