Harika Bir Küçük Ama Modern Daire Dekorasyonu

Merhabalar. Hepimiz büyük ve ferah evlerde oturmak isteriz ama bu her zaman mümkün olmaz. Bugün sizlere alan olarak küçük fakat yerleşim ve dekorasyon olarak harika küçük daire dekorasyonları göstereceğiz.

Küçük alana sahip 1+1, 2+1 gibi bu daireler kompakt yerleşim planlarından en iyi şekilde yararlanıyor – her biri 50 metrekare büyüklüğünden daha küçük ancak benzersiz kişiliği barındırıyor. İster kendinize ait olan küçük bir daire hayal edin ister sahip olduğunuz daireden en iyi şekilde yararlanmak isteyin, bu örnekler tam da size göre.

Aslında, pek çok maceracı ruha sahip kişi geniş yerleşim birimlerinden yararlanabiliyorlardı, fakat artık daha küçük ve şirin daireler seçerek daha aerodinamik bir yaşam tarzı tercih ediyorlar. Bu, pratikliğin ötesine geçiyor – minik ev hareketi, kısmi minimalizm, kısmen çevrecilik ve kısmen gerçek merak sunuyor. B

Yetenekli tasarımcılar Piotr Matuszek ve Gosia Czarny bu küçük ölçekli bir daireye parlak ve ferah bir görünüm verdiler.

Şık bir koltuk eve gelen misafirleri öncelikle rahat ettirebileceğiniz bir konumda olmalı. Buradaki kanepe ikonik 366 tasarımının çağdaş bir yorumudur.

Banyo, dairenin geri kalanından tamamen farklı bir yaklaşım izliyor. Bu kadar geniş desenleri bir boşlukta kullanmak çok riskli olabilir, ancak buradaki etki kesinlikle harika. Tutarlı renkler ve net çizgiler, duyuları sarmalamadan bir ifade sunar.

Odanın bir tarafı cool grafik baskılı duvar kağıdı ile parlıyor ve diğeri parlak beyaz panellerle parlıyor. Entegre bir saklama alanı, bu kadar küçük bir alana sahip olmak zorundadır.

Açık renkler ve basit çizgiler her zaman bir odanın gerçekten olduğundan biraz daha büyük olmasını sağlar. Tasarımcılar, gereksiz görsel yığılmayı yaratmadan eğlenceli bir karakter yaratmak için monokromatik renklerde küçültülmüş desenler kullandı.

Tasarımcılar, içinde kendileri için özel alanlar isteyen genç bir çift için bu sofistike stüdyo daire dekorasyonunu tamamladı. Her alan estetik ve işlev bakımından birbirinden farklıdır, mekanı bütünleştirmek için akıllıca eşgüdümlü özellikler sergilemektedir. Mutlaka birer stüdyoya benzemek zorunda kalmadan, bir stüdyoda tüm pratikliğe sahiptir.

Unutmayın önemli olan alan değil her zaman o alanı dolduracak hayal gücünüzdür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*