Geometrik Saksı Modelleri

Geometrik tasarımlar günümüzde fazlasıyla popüler. Birkaç geometrik mobilya tasarımı, süsleme ve diğer küçük ayrıntılar iç mekanınızı daha şık gösterecektir. Bugün sizlere klasik saksı modellerinden sıkılanlar ve yeni şeyler denemek isteyenleri için geometrik tasarım harikası saksıları göstereceğiz.

Uzun yıllardır klasik saksı modellerini kullanmışsınızdır. Fakat günümüzde silindirik modellerin artık çok tercih edilmediğini söyleyebiliriz. Özellikle köşelere, pencere önlerine yerleştirilen çiçekler için karesel saksılar daha tercih edilebilir modellerden. Ayrıca dikdörtgen şeklindeki uzun saksılar da artık daha popüler.

Fakat bugün sizlere göstereceğimiz modeller çok daha farklı. Geometrik olmalarının yanında oldukça da dekoratif saksılar bunlar. Duvar dekorasyonunda da artık yeri olan çiçekler için askılı üçgen saksılar, küp şeklinde saklı tasarımları, altıgen saklı modelleri gibi daha popüler dekorasyon ürünleri tercih edilebilir.

Bu saksıları satın alabileceğiniz gibi kil, tel ve borular yardımıyla ve hatta sağlam olması şartıyla cam kullanarak dahi elde edebilirsiniz.

Burada bulunan bu geometrik tasarımlar, modern tasarım ve dekorasyonda popüler çiçekçilik eğilimlerini de destekliyor. Dolayısıyla, oturma odasına, banyodan, mutfağa veya yatak odasına çağdaş ama şık dokunuşlar yapmak istiyorsanız kesinlikle bu geometrik saksı tasarımlarından birini denemelisiniz. Ayrıca yeni saksı tasarımları minimalist ve modern görünür. Artı, dayanıklıdır, böylece onları açık havada da yerleştirebilirsiniz. Kil malzemeden olanlar bu dayanıklı değildir, ama çok şirin görünüyorlar.

İşte geometrik ve bir o kadar da dekoratif saksı modelleri:

kaynak ve fotoğraflar: http://myamazingthings.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*