Evlerinizde Çalışma Alanları Yaratmak

Pek çok insanın işlerini evden yürüttüğü bir çağda yaşıyoruz. Teknoloji, işlerimizi herhangi bir yerden yürütmemizi sağladı. Ama bunun bir dezavantajı var. Rahat ev ortamı verimliliğinizi etkileyebilir. Ve bu nedenle kendi ev ofisinizi-home ofis oluşturmanız gerekiyor. Küçük bir eviniz olsa bile mükemmel bir ofis ortamı oluşturabilirsiniz. Daha az alan ve daha fazla verimlilik sunan bu küçük ofis fikirlerini sizin için derledik.

Evde çalışan herkes için rahat bir çalışma alanı yaratmak önemlidir. Küçük evlerin sizi sınırlandırmasına izin vermeyin. Birkaç basit ama etkili numara ile kendi evinizde harika mini ofisler yaratmanız mümkün.

Mesela merdiven altları. Merdiven altındaki alan işe yaramaz gibi görünebilir, ancak aslında öyle değil. Ev ofisinizi oraya yerleştirebilirsiniz. Küçük, ama fonksiyonel bir alan. Küçük bir masa ve depo için yeterli alan daima bulunabilir.

Evinizin herhangi bir köşesi ev ofisine dönüştürülebilir. Dikey alanı akıllı bir şekilde kullanan, akıllı kayan raflarla, oturma odasının bir bölümünü ofis haline getirmek pekala mümkündür.

Bunların dışında pek çok yaratıcı home ofis dekorasyon fikri düşünülebilir.

source: http://myamazingthings.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*