Evinizi Güzelleştirecek Yaratıcı Bitki Süslemeleri

Süs bitkiler, evinizdeki atmosferi gerçekten değiştirebilir. Bu bitkiler tazelik katarken,  aynı zamanda dekorasyon ögesi olarak da kullanabilirsiniz. Bitkiler kendinizi daha iyi ve mutlu hissetmenize yardımcı olacaktır.

Bitkilerle de mükemmel ev dekorasyonu yapabilir. Bugün sizlere canlı bitkilerden nasıl harika dekorasyon fikirleri ortaya çıkaracağınızı, şık bir bitki dekorasyonuna sahip olabileceğinizi gösterdik.

Kendi küçük bahçenize sahip olmak, ev içinde ilgilenebileceğiniz güzel fikirlerden birisidir. Ve bu tasarım, küçük alanlar için bile mükemmel gözükür. Birbirine istiflenmiş 3 farklı şekilli çömlek, harika bir saksı dekoru yaratacaktır. Boyut ve derinlik bakımından farklı olduklarını görebilirsiniz. Ek dekor, kayalar gibi sadece göze katkıda bulunuyor.

Göz kamaştırıcı büyük bitkilere ne dersiniz? Bunlar olağanüstü ve çarpıcı görünürler. Eksantrik ve modern bir dekorasyon isterseniz, bunu bir deneyin.

Canlı çiçekler mükemmel iç dekorasyon malzemeleridir. Bakımı kolaydır ve onlarla çok fazla vakit harcamanız gerekmez. Ve en güzel yanı, süslemeleri çok kolaydır. Bu nedenle birçok kişi canlı çiçekleri en sevdikleri ev bitkileri olarak tercih eder. Minik kaktüs çeşitlerinin bakımı kolaydır ve kesinlikle çok şirin gözükürler!

Bu şimdiye kadarki en yaratıcı fikir! Ev içinde büyüyen sarmaşıklar mükemmel bir fikirdir. Saksılar ile olan bir masa bu fikri uygulamaya geçirmenize yeter. Çok fazla dal ve sarmaşık olmadan oldukça şık bitkiler elde etmek mümkün.

Bu tür projeler için kendin yap saksılar, hazır saksılar, çerez standları, eski ayakkabılar dahi kullanılabilir. Hayal gücünün sınırı yok!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*