Evinize Sıcaklık Katacak Ahşap Duvar Dekorasyonları

Merhaba. Evinize sıcaklık katmak istiyorsanız, biraz ahşapla süslemelisiniz. Bazı ahşap döşeme veya mobilyalar, hatta bazı ahşap duvarlar seçebilirsiniz. Ahşap duvarlar evinizde sıcak ve rahat bir atmosfer yaratabilir ve hemen hemen her odada denenebilirler

Bugünkü konumuzda ev duvarlarınızı güzelleştirecek ahşap duvar dekorasyonlarından ve ahşap duvarların odalara uygulanışından bahsettik.

Ahşap duvarlar ağırlıklı olarak vurgu duvarları olarak kullanılır ve bu da odanın estetik çekiciliğini arttırır. Bunlar, üretildikleri ahşap türüne bağlı olarak farklı tonlarda bulunabilir. Farklı odalara odanın yapısına göre farklı ahşap malzemeden duvar dekorasyonları uygun olacaktır.

 

 

 

Ahşap Duvarlı Oturma Odaları

Oturma odası söz konusu olduğunda, çoğunlukla kanepenin arkasına bir ahşap duvar yerleştirilir ya da şömine ve TV’nin bulunduğu duvar olabilir. Ahşap doğal bir malzemedir ve bu nedenle gri, bej, lacivert, kahverengi, beyaz ve diğer pek çok tonla iyi gidebilir. Bu tür duvarlar kendi başına yalın vaziyette durabilir, ancak bunları bazı güzel duvar süslemeleri ile süslemeyi de seçebilirsiniz. Ortaya çıkan sonuç daha göz alıcı olacaktır.

Ahşap Duvarlı Yatak Odası

Yatak odası, ahşap duvar eklemek için mükemmel bir yer. Bu çoğunlukla yatağın arkasındaki duvar olur. Ahşap tasarım duvarlar düz de bırakılabilir veya bazı duvar süslemeleri ya da belki bazı ayna tasarımına sahip olabilir. Ahşap duvarlar rustikten moderne, minimalistten lükse kadar çok yönlü yatak odalarına sığabilir. Ve yatak odasının rahatlığını artırmak için ayrıca ahşap döşeme ile üzerine bir kürk halı seçebilirsiniz.

Ahşap Duvarlı Yemek Odaları

Yemek odanızda da bazı rustik ahşap duvarlar bulunabilir. Yine yapılan ahşap türüne bağlı olarak çok yönlü olabilirler. Ayrıca, rustik ve modern olanları da içeren farklı oda tasarımlarına uyabilirler. İşte birkaç fikir:

Ahşap Duvarlı Banyolar

Ve evet, ahşap duvarlar banyolarınızın da bir parçası olabilir. Normal banyo karoları ile elde edilemeyen sıcaklığı ahşap duvarlar kesinlikle sağlayacaktır. Bu duvarlar ahşap süslemeler veya belki bazı ahşap lavabo çeşitleri ile harika görünebilir. Ayrıca, sıradan bir duvarın aksine ahşap duvarlar beyaz bir küveti ortaya çıkaracaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*