Eşsiz Ahşap Mobilya Dekorasyon Ürünleri

Ev eşyalarında ve yardımcı ürünlerde mobilya belki de en çok tercih edilen ürünlerden birisi. Biz de bu konumuzu ev dekorasyon modasının bir ögesi olan mobilya dekorasyonu ve mobilya ürünlerine ayırdık.

Ahşap ürünler ev dekorasyonunda sıkça tercih ediliyor. Özellikle masa, sandalye ve yatak gibi temel mobilyalarda ilginç fikirlere rastlamak mümkün. Özellikle zararsız olması, temizlenebilir ve sağlam ürünler olması ahşap mobilyaların zaman geçse de kullanım miktarının değişmediğini gösteriyor.

Son yıllarda temel dekoratif ürünlerle birlikte alternatif ahşap tasarımlara da bir yönelme var. Küçük biblolar, farklı tasarımlı ahşap çerçeveler, birbirinden ilginç kitaplıklar… Örnekler çoğaltılabilir.

Bunların yanında özellikle yöreye göre yenilikçi dekorasyon fikirleri de son yıllarda yükselişte. Örneğin ormanlık, ağaçlarla iç içe bir bölge de yaşıyorsanız kitaplığınız da ahşap bir ağaç figürü olabiliyor.

Bunun yanında dev ağaçların olduğu bir kuzey şehrindeyseniz orta sehpanız pekala kocaman bir kütük ve üzerine yerleştirilmiş bir cam olabilir.

İşte sizler için derlediğimiz ahşap ağırlıklı ürünlerden yapılmış eşsiz tasarımlar. Yorum ve önerilerinizi bekliyoruz.

kaynak: myamazingthings.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*