Duvarlarınız İçin Büyüleyici Saksı Tasarımları

Selamlar. Evinize biraz yeşillik katmak isterseniz, duvarlarınız bomboş kalıyorsa duvarlarınız için saksı dekorasyon fikirlerimiz tam size göre. Bazı pencerelerin önlerine, oturma odanızın köşesine, standart saksılara koyabilir veya duvara asılı ilginç modellerle evlerini güzelleştirmeniz mümkün. Bu tip duvar saksıları, günümüzde, özellikle oturma alanından tasarruf etmek istiyorsanız tercih edilebilir..

Duvar saksıları, özellikle ilginç bir tasarıma sahip olduklarında, evinizdeki sade duvarları da dekore edebilirler. Ve kesinlikle bildiğiniz saksı modellerinden çok daha şık ve sıra dışı görünecektir. Bazıları minimalist bir tasarıma, bazıları daha cesur bir tasarıma sahip ve içinde bulunan bitkilerle harika sanat eseri gibi görünen bu duvar saksı tasarımları dekorasyonda değişiklik isteyenler için güzel bir seçim olabilir.

Fark edeceğiniz gibi, duvar saksıları çok yönlü stil ve ebatlarda bulunabilir. Birkaç tane seçebilir ya da etkileyici bir tasarıma sahip olandan bir tane tercih edebilirsiniz. Bazı saksıları göz alıcı renklere boyayabilir daha çok dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm bitkiler duvar tipi saksılarda iyi yetişemez. Az bakım isteyen türler, özellikle etli bitkiler ideal seçim olabilir. İhtiyaç duydukları her şeyi yaprakları üzerinden almalarından ötürü, mükemmel aydınlatmaya da ihtiyaç duymazlar. Tabi ki kendi araştırmanızı yaparak ideal çiçeğe ulaşabilirsiniz. Tamamen sizin terihlerinize kalmış.

Keyifli günler!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*