Duvar Dekorasyonuna Uygun Raf Modelleri

Herkese merhaba. Bugün sizlere odalarınızın, salonlarınızın vazgeçilmez duvar dekorasyon ünitelerinden yani raflardan bahsedeceğiz. Duvar dekorasyonu deyince pek çok kişinin aklına saat ve bir kaç tablo ile bu işi halletmek gelebilir. Aslına bakarsanız doğru ama hem işlevsel hem de dekoratif dokunuşlar istiyorsanız raf modellerini denemelisiniz.

Raf dekorasyonları sınırsız yaratıcılıkta ürünler ortaya konabilen fikirler içeriyor. Bunların hepsini anlatamayacağımız için bugün daha köşeli ve karesel rafları seçtik. Özellikle TV üniteleriyle oldukça uyumludur. Bunun yanında kitaplarınızı da koyarak güzel ve şık görüntüler oluşturabilirsiniz.

Duvarlarınızın rengine göre çelik aparatlardan, ahşap modellere, siyah renkten bembeyaz ya da rengarenk renklere kadar oldukça geniş bir yelpazede tercih yapabilirsiniz. Duvar renginiz bu konuda belirleyicidir. Açık renk duvarlara kontrast oluşturacak şekilde tercihler yapmak iyi olabilir.

Düz rafların yanı sıra küp şeklinde oldukça zarif içerisine mumlukların da koyulabileceği raf dekorasyonları da kullanabilirsiniz.

İşte sizler için derlediğimiz zarif duvar dekorasyonuna uygun raf modelleri:

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*