Dubleks Merdiven Dekorasyonu

Merhabalar. Dubleks evde oturanların hayatında merdivenler önemli yer kaplar. Sıradan merdivenler o kadar da şık durmayabilir. Merdivenleri dekore etmek ayrıca çocuklarınız için de eğlenceli olabilir.

Tabi merdivenleri dekore etmenin çeşitli yolları var. Bunlar merdivenin yapısına göre değişebildiği gibi bütçenize göre de değişir. Avrupa da ya da İstanbul’un bazı semtlerinde uzun uzadıya devam eden merdivenleri renkli boyalarla daha çok güzelleştirdiğini görmüşsünüzdür. Renkli boyalar kullanmak, merdivenlerin basılan kısmına değil dikey olan kısımlarına modeller çizerek boyamak en çok uygulanan merdiven tasarımlarından.

Bunların yanında desenli kağıtlar (duvar kağıdı gibi modeller) kullanmak da merdiven tasarımına yardım eder. Okul çağında çocuklarınız varsa bilgilendirici notlar yapıştırmak da sık tercih edilen dekorasyon yöntemlerinden birisi.

Ayrıca pastel renkler kullanmak, evin duvar rengiyle uyumlu renkler kullanmak, tırabzanlarlarla uyumlu renk ve modeller tercih etmek de merdiven dekorasyonunda önemli yer kaplar.

İşte sizin için derlediğimiz şık merdiven dekorasyonları:

kaynak: https://brit.co

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*