Çift Banyolu Ev Dekorasyonu

Çocuk sahibi olduğunuzda ya da kalabalık bir aileye sahip olduğunuzda şık bir dekorasyona sahip olmak biraz zor olabilir. Çünkü evlerinizde kullanım alanları her geçen gün artan banyolar ve tuvaletlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu yüzden ebeveyn banyosu adını verdiğimiz ve yatak odalarında olan çeşitli banyo tasarımları ortaya çıkmıştır. Bugün sizlere tanıtacağımız banyo dekorasyonunuda ise üç yatak odası ve iki banyo gayet şık bir şekilde nasıl bir eve sığdırılır göstermiş olacağız.

Dairemiz Belarus’un başkenti Minsk’e ait. Evin tasarımcısı ise Iryna Sotnikava. Tasarlanan bu evler gri, beyaz ve sarı tonlarda dekore edilmiş. Özellikle parlak renkler tercih eden tasarımcı evin her köşe başında bizi bir sürprizle karşılıyor.

Renkli yastıklar, alternatif bir mutfak ve masa, duvar süslemeleri ve kitap okumayı seven herkesin bayılacağı bir cam kenarı yatağı. Daha fazlası için fotoğrafları inceleyin, iyi eğlenceler!

 

cift-banyolu-daire-dekorasyonu-1 cift-banyolu-daire-dekorasyonu-2 cift-banyolu-daire-dekorasyonu-3 cift-banyolu-daire-dekorasyonu-4 cift-banyolu-daire-dekorasyonu-5 cift-banyolu-daire-dekorasyonu-6 cift-banyolu-daire-dekorasyonu-7 cift-banyolu-daire-dekorasyonu-8

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*