Cennette Gibi Hissettirecek Balkon Tasarımları

Merhabalar.

Balkonlar evlerimizin rahat olması gereken bizi en rahat hissettirmesi gereken yerlerinden birisidir. Fakat en iyi balkonu seçmek ve dekore ettirebilmek çok da kolay değildir. Bu büyüleyici oturma alanları bizi doğaya belki bir adım daha yaklaştırabilen açık hava odalarıdır. Balkonları basit bir kaç dokunuş ile güzelleştirmek mümkün. Örneğin güzel bir saksı, renkli duvar boyaları ya da şık bir masa bir anda balkonlarınızı bambaşka yerlermiş gibi gösterecek ve sizi heyecanlandıracaktır.

Büyük şehirlerde oturuyor olabilirsiniz. Karşınızda balkonlar ya da rahatlığınıza göz gezdirmek isteyen komşularınız olabilir. Bunun için bambu çubuklarıyla kendinize bir mabet yapmanız mümkün. Bambular hem az yer kaplar, hem hafiftir ve şirin gözükür.

Yazları plaj tasarımı dahi yapabilirsiniz. Uçtan uca bir hamak, ufak sandalyeler ve hatta yeriniz varsa birer şezlong. Tam bir kumsal havası değil mi? Sıcak yaz gecelerinde hamağınızda uzanırken kitap okuyabilir soğuk içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.

Son olarak da son yılların modası Fas stili balkon dekorasyonunu deneyebilirsiniz. Fas’ın zengin kültürü dekorasyonlarına da yansıyor ve canlı renkler, zarif mobilyalar ve güzel bir halı ile büyük balkonlarınızı süsleyebilirsiniz.

Balkonlarınızı güzelleştirmek için sonsuz seçeneğiniz var. Ve bu tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış. Aşağıda vereceğimiz balkon dekorasyon fikirleri de balkonlarınıza çekicilik katmaya yardımcı olacak onları küçük ve şirin gösterecek fikirler olacak.Keyfini çıkarın!

cennete-hissettirecek-balkon-tasarimlari-2 cennete-hissettirecek-balkon-tasarimlari-3 cennete-hissettirecek-balkon-tasarimlari-4 cennete-hissettirecek-balkon-tasarimlari-5 cennete-hissettirecek-balkon-tasarimlari-6 cennete-hissettirecek-balkon-tasarimlari-7 cennete-hissettirecek-balkon-tasarimlari-8

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*