Çam Kozalağından Yapabileceğiniz Dekoratif Ürünler

Çam kozalakları bu güne kadar karşılaştığınız en ilginç dekorasyon ürünlerinden birisi olabilir. Özellikle dekorasyona çok para harcamak istemeyen fakat küçük dokunuşlarla şık değişiklik hedefleyenler için bugünkü konumuz ideal olacaktır: Çam kozalağından dekoratif ürünler

Çoğunluğun aklına çam kozalağı deyince ya sobada yakılacak bir malzeme ya da vitrinde hatırası olan öylece duran bir süs gelebilir. Fakat bu konuda göreceğiniz dekorasyon örnekleri sizleri en yakın çam ağacının altına kozalak toplamaya yöneltecektir.

Örneğin bu uzun kozalakları kuru yosunları tabana dizerek sanki kurumuş ağaç gövdesi izlenimi yaratacak şekilde saksılara dizebilirsiniz. Özellikle kurdele, bazı ahşap aparatlar, ipler yardımıyla daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Buradaki kozalaklar tamamen yaratıcılık ürünü ve neredeyse kozalak demeye bin şahit ister. Kozalakların doğal yapısından yararlanarak yapılan bu dekoratif objeler kesinlikle çok şirin.

Kozalakları birleştirerek yapabileceğiniz bir model. Birbirine silikon yardımıyla görünmeyecek şekilde yapıştıracağınız bu kozalakları yılbaşı süsü olarak da kullanmak mümkün.

İşte mumluk olarak kullanılabilecek güzel bir dekoratif kozalak. Bunu kozalağın içini oyarak da yapabilirsiniz, satılan küçük mumları kozalağın üstüne sıkıştırarak da.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*