Büyüleyici Bir Dağ Evi

Merhaba. Hemen hepimiz mükemmel bir evde yaşama hayali kurar. Kimi için bu oldukça lüks büyük bir ev olabilirken kimi için de küçük ama şirin, güzel bir şekilde dekore edilmiş bir ev de olabilir. Bazılarına göre bu bir dağ evi olabilirken bazılarına göre de deniz kenarında bir sahil evi de olabilir.

Çarpıcı bir doğa manzarasına sahip olmak isteyenler için tanıtacağımız ev sizi kesinlikle etkileyecektir. Ev, dağ yamacında ve oldukça yüksek bir konuma inşa edilmiş,bu yüzden de keyifli bir manzarası var. Ve bu ev hakkında en ilginç şey de, her odada büyük pencerelere sahip olduğu için bu manzaranın keyfini çıkarabilmeniz. Toplamda, altı yatak odası ve on banyosu var. Yaşam alanı tam olarak 2190 metrekarenin üzerinde ve bu haliyle adeta dağların cenneti konumunda. Ayrıca çevre dostu bir ev.

Giriş yolu taştan yapılma ve adeta orta çağda bir baloya giriş yapar gibi kemerli bir girişe sahip. Sonraki bölüm ise oldukça modern ve lüks. İç mekan, binayı çevreleyen doğal yaşam alanıyla uyum içinde olan bir renk ve doku kombinasyonuna sahip.

Bu oturma odası dinlenmek için mükemmel bir yer. Doğanın güzelliğini gösteren büyük pencereler var ve hemen her yer sakin ve zarif bir atmosfere sahip. Bunun yanında zevke dekore edilmiş mobilyalar görmek de mümkün.

Yatak odasının tasarımına aşık olacaksınız! Şimdiye kadar gördüğünüz en güzel manzara olabilir. Pencerelerden inanılmaz doğayı görebilirsiniz. Yatak odasının yanında bir göl var ve güne mükemmel başlamanız için harika bir ortam.

Ayrıca spor salonu ve yüksek tavanlı yapısıyla iç mekan ferahlık katarken, yüksek tavanın nimetlerinden yararlanmak için tırmanma parkuru dahi yapılmış. bahçedeki havuza ve uçsuz bucaksız bir doğa manzarasına kim hayır diyebilir. Utah’ta bulunan bu lüks malikanenin fiyatı tamı olarak 18 milyon dolarmış.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*