Birbirinden İlginç Raf Dekorasyonları

Evimizde hiçbir zaman bir şeyleri koymak için yeterli alan bulamamaktan yakınırız. Her şeyi bir yerlere tıkıştırırız. Özellikle evlerimizde depolanmasına en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünler: kitaplarımız, çocuklarımızın oyuncakları, varsa biblo ve heykellerdir. Bugün pek çok tasarımcı bu ürünleri hem dekoratif hem de estetik bir şekilde depolamanın yollarını arıyor ve bu göre raf dekorasyonları tasarlıyor.

Bu dekorasyonları evlerimizin her yerinde kullanabiliriz. Özellikle boş duvarlar, köşeler, salon, oturma odası ve yatak odasında uygulayabiliriz. Evimizin köşelerine raflar eklemek bugünkü konumuz. Ahşaptan, tuğladan raflar yaptırabilirsiniz. Bunun yanında özellikle son yıllarda popüler hale gelen ilginç geometrik raflar da kullanabilirsiniz. Sahi sıradan düz raflardan sıkılmadınız mı?

İşte aşağıda göreceğiniz raf dekorasyon fikirleri gerek kitaplık gerek biblo ve dekoratif oyuncaklarınızı koyacağınız raf tasarım örnekleri içermekte. Seçip ilham almak tamamen size kalmış.

kose-raf-dekorasyon-fikirleri-1 kose-raf-dekorasyon-fikirleri-2 kose-raf-dekorasyon-fikirleri-3 kose-raf-dekorasyon-fikirleri-4 kose-raf-dekorasyon-fikirleri-5 kose-raf-dekorasyon-fikirleri-6 kose-raf-dekorasyon-fikirleri-7

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*