Birbirinden Dekoratif Lambader Modelleri

Aydınlatma gereçleri deyince pek çoğunuzun aklına tavan lambaları gelir. Pek çoğumuz da evlerimiz de bu tip lambaları kullanırız. Olmadı florasan ampuller takar geçeriz. Yavaş yavaş avizeli tasarımlara dönmüşken bugün sizlere çok daha dekoratif, salonunuzun bir köşesinde durabilecek veya oturma odalarınızı güzelleştirecek ayaklı lamba dekorasyonundan bahsedeceğiz.

Ayaklı lambalar (lambader olarak da adlandırılır) ülkemizde son yıllarda popülerleşmeye başlayan aydınlatma ürünlerinden biri. Lambader, aydınlatma ünitelerinin üç ayak kullanılarak bir platforma koyulması ya da duvara monte edilmesi ile elde edilen dekoratif bir aydınlatma ürünüdür. Bu zamana kadar avizelerle, led ışıklarla idare etmiş olabilirsiniz ama birbirinden güzel bu lambaderleri de kesinlikle denemelisiniz. Üstelik sadece salon, oturma odası değil özellikle yatak odalarında veya çalışma odalarınızda da oldukça şık duracaktır.

Lambader tasarımlarının bir güzel yanı da temizlenmesi kolay olmasıdır. Bunun yanında istediğiniz boyut ve şekillerde de bulunabilir. Yapımında ahşap, beton, çelik, bakır gibi aklınıza gelmeyecek malzemelerde kullanılabiliyor. Lambaderler kesinlikle aydınlatma dekorasyonunun en önemli parçası olmaya aday.

Aşağıda sizler için derlediğimiz çeşitli lambader modellerini görebilirsiniz. Keyifli günler.

 

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*