Beyaz’ın Monotonluğundan Sıyrılabileceğiniz Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Selamlar. Yeni yıl yaklaşırken mutfak dekorasyonunuzda değişiklik yapmak ister misiniz? Eskiyen ve modadan uzak kalan mutfak dekorasyonlarınızı yenilemek için 2018 yılında trend olması beklenen fikirlerden derlediğimiz bir konu hazırladık.

Tamamen beyaz renge boyanan bir mutfak, fazlasıyla klasiktir. Ancak, bu 2017 için geçerliydi. Beyaz renk her ne kadar mutfaklar için kabul edilebilir en temel renk olsa da bu konu için sıkıcı bir renk gibi kabul edeceğiz. 2018 yılında, eğlenceli ve renkli ama dokusu beyaz mutfaklar göreceksiniz.

Beyaz bir mutfağınız varsa, birkaç dokunuşla onu son trendlere uygun bir dekorasyonla güncel hale getirebilirsiniz. Sadece beyazın yanına canlı bir renk ekleyin ve farkı görün. Koyu renkli birkaç bar taburesi eklemeyi deneyin. Ayrıca, aynı renkte birkaç ayrıntı eklemeyi unutmayın, böylece renk dağılımı daha dengeli görünür ve uyumlu olur.

Dolaplar ve tezgah arasındaki duvar rengini mutfağın hakim olduğu renkten daha farklı bir renkte boyamak da dikkat çekici duracaktır. Taş rengi kaplama, sade bir sarı ve turuncu renk denenebilir alternatifler arasındadır.

Mutfağınıza farklı renkteki ayrıntıları getirmekten çekinmeyin böylece mümkün olduğunca alanınızı kişiselleştirmiş olacaksınız. Bununla birlikte eşya kalabalığını önlemek için de görünürde çok eşya koymamak da göze hoş gelen bir görüntü oluşturur.

Siz de kendi renk skalanızı seçip mutfağınızı beyaz egemenliğinden kurtarabilirsiniz. 2018 yılı mutfak dekorasyon trendleri konumuzu beğendiyseniz bizi takibe devam edin!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*