Beyaz Ağırlıklı 10 Oturma Odası Dekorasyonu

Oturma odaları ya da salonlar evde çokça vakit geçirdiğimiz mekanlar. Buralar iş stresinden kurtulmak isteyeceğimiz, iş çıkışı kendimizi rahat hissetmek isteyeceğimiz en doğal yerler. Misafirlerimizi ağırladığımız ve evin mutfakla birlikte en çok kullanılan yerleri.

Hal böyleyken buraların dekorasyonları oldukça önemli bir hale geliyor. Bu konumuzda beyaz renklerin ağırlıkta kullanıldığı beyaz duvarlar, beyaz mobilyalardan oluşan oturma odası dekorasyonlarını inceleyeceğiz.

Bildiğiniz gibi beyaz rengşn rahatlatıcı bir etkisi vardır. Beyaz stresli ortamlarda insanı rahatlatan ve ferahlık veren bir renktir. Bu yüzden hastaneler de özellikle beyaz renkler kullanılır. Temizliği ve berraklığı da anlatır beyaz. Ayrıca oturduğumuz odalardaki veya salonlardaki beyaz renkler, beyaz renkli duvarlar bulunduğumuz yere derinlik katacaktır. İşte sizin için derlediğimiz birbirinden farklı 10 beyaz oturma odası dekorasyonu:

beyaz-oda-dekorasyon-ornekleri-1 beyaz-oda-dekorasyon-ornekleri-2 beyaz-oda-dekorasyon-ornekleri-3 beyaz-oda-dekorasyon-ornekleri-4 beyaz-oda-dekorasyon-ornekleri-5 beyaz-oda-dekorasyon-ornekleri-6 beyaz-oda-dekorasyon-ornekleri-7 beyaz-oda-dekorasyon-ornekleri-8 beyaz-oda-dekorasyon-ornekleri-9 beyaz-oda-dekorasyon-ornekleri-10

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*