Banyo Havlusu Sunum ve Saklama Fikirleri

Havlular her banyoda olması gereken ihtiyaç ürünleridir. Birden fazla havlu içinse onları şık bir şekilde depolama ve sunma fikri gerekir. Bu konumuzda son yıllarda iyice popülerleşen banyo havlusu saklama ve sunum fikirleri hakkında konuşacağız.

Banyo havlularınızı gelişigüzel bir şekilde asmak zorunda değilsiniz. Evinizin her köşesini uygun dekorasyon fikriyle donatırken banyolarınız da bundan ufak dokunuşlarla nasiplenebilir. Bu küçük dokunuşlardan birisi de banyo havlularını dekore etmek olabilir. Biraz yaratıcılık biraz da ekipmanla bunu başarmak mümkün.

Merdiven havlu muhafazası bunun için güzel bir örnek olabilir. Sepet havlu gözleri sadece havlularınız için değil, küvette zaman geçirirken okuyabileceğiniz dergiler ve tuvalet kağıtları için de güzel bir depolama yeridir. Ayrıca havlu sepetleri şampuan, sabun gibi banyo malzemelerini de saklayacak yerler oluşturmanızı sağladığından dolaplarda daha fazla alana sahip olmanızı da sağlar.

Askılı havlu rafları da deneyebileceğiniz güzel dekorasyon fikirlerinden birisidir. Sadece havlu koymak zorunda da değilsiniz.

Havluları farklı bir şekilde katlayıp raflarda saklamanız da mümkün. Bu alandan kazanmanızı sağlayacağı gibi şık bir görünüm de katar. Ayrıca, çok yaratıcı yollardan biri de, havluyu bir şarap şişesi rafı biçiminde olan raflara koymaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*