Balkonunuzu Güzelleştirecek 8 Balkon Dekorasyonu

21. yüzyılda yaşam alanlarımız çoğunlukla apartman daireleri. Pek çoğumuz geçerli sebeplerden ötürü şehir merkezlerinde yaşamak zorunda. Birkaç istisnayı saymazsak hava alabileceğimiz, günün yorgunluğunu çıkarabileceğimiz, akşam serinliğinde içimizi ferahlatacak parklar ya şehrin dışında ya egzoz dumanı altında ya da yok. Bu durumda ev alırken hangi cephede? sorusundan sonra gelen balkonu var mı? Sorusunun ne kadar önem kazandığını tahmin etmişsinizdir.

Balkonlar evlerimizin yegane havalandırma ve ferahlama noktalarıdır. Eskiden bahçeli evleri şehir merkezlerinde görürdük oysa şimdi bu evler ya şehir dışına taşındı ya da çok çok pahalı. Biz de balkonlarla idare etmek zorundayız. Hal böyleyken balkonlarımıza daha bir dikkat eder olduk. Balkon dekorasyonlarını daha bir ayrıntılı inceler olduk. Sadece duvarları boyamakla kalmıyor o alanı çiçeklendirerek ruhumuza da hitap etmesini sağlamaya çalışıyoruz. Biz de sizler için birkaç modern balkon dekorasyon fikrini derledik ve fotoğraflarını paylaştık.

balkon-dekorasyonu8 balkon-dekorasyonu7 balkon-dekorasyonu6 balkon-dekorasyonu5 balkon-dekorasyonu4 balkon-dekorasyonu3 balkon-dekorasyonu2 balkon-dekorasyonu1

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*