Bahçelerinizi Güzelleştirecek Harika Dekorasyon Fikirleri

Açık havada bahçelerin daha çekici olabilmek için tabii ki sade ve boş bir alan değil, bir oturma alanı olması gerekir, bu yazımızda biz de bahçenizde yuvarlak bir oturma alanı dekorasyonu gösterdik.

Ateş başında oturma mantığı pek çok kültürde bulunan ve insanları başına çeken güzel bir gelenektir. Bahçenizde güzel bir alana sahipseniz “ateş başıdekorasyonunu denemenizi öneririz. Öncelikle bu ateş için güzel bir çukur açmalı ya da yaktığınız ateşi çevreleyecek taş ya da bariyer koymalısınız.

Ateşi hallettiyseniz sıra etrafına konacak oturma alanlarında.  Ateş çukurunun etrafına birkaç sandalye veya daha konforlu olacak şekilde bir grup yastık ve yastıkla çevrelenmiş bir oturma alanı yaratabilirsiniz.

Yuvarlak ateş çukuru alanları, serin yaz geceleri için mükemmel bir araya toplanma noktalarıdır; Herkesin bir arada olması bu güzel dekorasyonu yapmak için bir başka sebep olabilir. Oturma alanlarını mümkün olduğunca konforlu hale getirin ve orada daha fazla zaman geçirin.

Bu güzel fikirden yola çıkarak ateş çukurunun etrafını ya da oturma alanlarının etrafını çiçeklerle süsleyebilir, çit ile çevreleyebilir veya güzel bir veranda dekorasyonu ile tamamlayabilirsiniz. İşte yaratıcı bir bahçe dekorasyon fikri ile ateş başı dekorasyonu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*