Ahşap Kemerli Harika Turkuaz Daire Dekorasyonu

Selamlar. ACT Tasarım firması Taivan’da ahşap ve yerel esintilerle harika bir daire dekorasyonunu sundu ve  biz de sizler için bu daire dekorasyonunu göstermek istiyoruz.

Bu daire dekorasyonunda oturma odasına eklenen ahşap kemerler pencereleri standart apartman pencerelerinden kavisli tasarım elemanlarına dönüştürür ve daha farklı bir hava katar.

 

Bitişik duvarda, kavisli bir kemer eğlence merkezini tanımlar, depolama için fazladan bir alan oluşturur ve şömine için bir yer sağlar. Bu durumda kanepe, bir film izlemek için veya daha açık bir kat planı için pencerelere yerleştirilmiş şekilde kolayca konumlandırılabilir.

 

Oda paylaşımlı bir alan sunar, aynı zamanda yemek odasıdır. Hem sandalyeleri hem de bir bankı olan bir yemek masası, gizli aydınlatmalı gömme açık teşhir raflarına sahip bir turkuaz mavisi duvarın yanında yer almaktadır.

Mutfakta, zengin ahşap elemanlar, duvarlarda ve balıksırtı desenli döşemelerde geniş formatlı karolarla birleştirilmiştir. Ayrıca pencereler de güneşi en iyi alacak şekilde konumlandırılmıştır. Zenginlik ahşap yatak odasına kadar devam eder ve yatak için bir zemin sağlar. Basit bir döşemeli başlık, deri kayışların kullanımıyla duvardan sarkar.

Bir kemer, aynalı dolap ve küçük banyoya erişim sağlar. Banyoda, kavisli bir ayna ilave ışık için arkadan aydınlatılır ve cam duş perdesi pencerelerden gelen ışığın alan boyunca hareket etmesine izin verir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*