10 Harika Bahçe Dekorasyon Fikri

el-arabası-bahce-dekorasyonu-1

Selamlar. Elindeki eşyaları eski veya yeni fark etmez, yeniden kullanmayı  ve değerlendirmeyi sevmeyen biri var mı? Evlerimiz ve bahçelerimiz için tüm farklı kullanımları bize gösterdikleri için harikalar. Eski ve kırık bir el arabasına sahipseniz, bu yazıda el arabası kullanarak bahçenizde harikalar yaratabileceğinizi öğreneceksiniz. Bu tarz ürünler eskidiğinde atmadan, onları yeniden değerlendirerek bazen rustik bazen de modern tarzda bahçe veya ev dekorasyon ürünleri yaratabilirsiniz.

Kum, eşya veya aklınıza gelen diğer ürünleri taşımak için kullandığımız el arabasından nasıl dekoratif bahçe ürünleri ortaya çıkarabiliriz? Burada göreceğiniz pek çok fikir olağan dışıdır ve çok sık karşılaşılmaz, bu yüzden misafirleriniz ev veya bahçelerinize geldiğinde bu harika el arabası dekorasyonları karşısında muhtemelen çok şaşıracaktır.

el-arabası-bahce-dekorasyonu-6

Büyük bir saksı, yeni bir çeşme ya da belki sandalyeye mi ihtiyacınız var? Evinizin sayısını veya çukurluğunu işaretlemek zorunda mısınız? El arabası bütün buları yapabilir ve çok daha fazlasını tabii! Yakında ev sahipliği yapacağınız büyük parti için içecekleri bile tutabilir ve soğuk kalmalarını sağlayabilir!

el-arabası-bahce-dekorasyonu-8

Aslında evinizde çoğunu kendiniz yapabildiğiniz ürünler için neden yeni pahalı nesnelere yatırım yapıyorsunuz? Eski aletlerden yeni ürünler elde etmek biraz araştırma, biraz sabır ve biraz da el becerisi haricinde bir şeye ihtiyaç duymaz. Yaratıcı olun ve fikirlerinizi uygulamaktan çekinmeyin. Kim derdi ki eski bir el arabası dekorasyon ögesi olarak kullanılabilir? Yaratıcılık, evinizdeki şeylerin eksikliğinden kaynaklanır, bu yüzden eksik olduğunuza ve el arabasının ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılayamayacağına bakın.

el-arabası-bahce-dekorasyonu-9

 

Favori el arabanızı seçim dekorasyona başladınız mı?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*